kým jsme chtěli být

7. ledna 2017 v 22:42 | Keeble |  něco mezi tím
nebylo to ráno horkých nocí
nebylo to ráno chladných dní
nebylo to víc, než jenom pocit
ne však první, ne však poslední

nebyli jsme spolu, nebyli jsme sami
nebyli jsme těmi, kým jsme chtěli být
ani bůh už nechtěl býti s námi
ani bůh už nechtěl nás dva posoudit

a ty ptáš se, co se s námi stalo?
ty, kdo rozhod ses to ukončit?
nebylo to moc a ani málo
já jen ptám se - proč mám nyní žít?



nejsem sice nic moc kuchařka, ale mám pro vás skvělý recept.
červenobílý hrneček minimálně dva roky starý a často používaný do poloviny naplňte co-nejvíce-procentní slivovicí. dezinfekčního štiplavého zápachu si nevšímejte. ve slivovici nechce pět minut luhovat ovocný čaj značky takové, aby byl zdravotě nezávadný-však víte, mediální kauzy. zbylý prostor poté vyplňte z poloviny vroucí vodou a z poloviny vodou ledovou kohoutkovou. konzumujte ihned poté, sáček nevyjímejte. postup opakujte úměrně k vašemu psychickému stavu či do doby, dokud toho budete schopni.
vedlejší účinky: nevolnost, prostorová dezorientace, ztráta jemné motoriky, nedostatek rovnováhy, výpadky paměti, ranní nevolnosti a bolesti hlavy, úzkost, zoufalost, únava.
množství projevených vedlejších účínků a jejich intenzita závisí na dávkování.
doporučují i láďa hruška a halina pawlowská. zaručejeme, že již nikdy nepoznáte, kterou stranou spadne chléb namazaný marmeládou na zem.

odedneška mě najdete i na poetizer.cz

Keeble
 


Komentáře

1 JB JB | 8. ledna 2017 v 10:47 | Reagovat

Chtěl jsem nejdřív odpovídat u sebe, ale to by bylo jenom odpovídání na odpovědi. Tvůj článek mi připomněl dvě věci. Že cokoliv je ze slivovice, tak nemůže být špatný :D A pak taky takovou scénku ze stand-upu, kde ten člověk říkal, že si koupil léky na žaludeční potíže a vedlejším účinkem prý byly žaludeční potíže! Já jsem každopádně proti lékům, nebo se aspoň snažím. No jo, jím vitamíny, takže jsem taky trochu pokrytec, ale dá se s tím žít. Tvoje rýmy jsou skvělý - vydej sbírku. Já si například čtu v Lidovkách, kde bývá občas na zadní straně nějaký osoba, co píše básně, tak si to čtu a ještě snad nikdy se mi to nelíbilo. Je to divný. A ti lidi mají u jména někdy napsaný "básník"! Takže jsi lepší...

2 Keeble Keeble | Web | 8. ledna 2017 v 11:36 | Reagovat

[1]: Tak s tím bych i nesouhlasila, můj výtvor v kuchyni vzešel právě z podstaty, že se to samotný pít nedalo :D a když si jí po ránu spleteš s vodou, neb tvůj spolustanující jí má ve flašce od dobrý vody, věř, že to není příjemné probuzení.
Jo, léky jsou zlo..já asi nemám dostatečnou vůli na to je nebrat, nakonec stejně skončím jak kdybych jedla letilky a zapíjim to vším jen ne vodou. Asi neúcta k vlastnímu zdraví?
Za ten kompliment děkuju, upřímně bych si to fakt přála. Ale vždycky se to zadrhne ve fázi 'nějak to sesumírovat do jednoho dokumentu', po které následuje fáze 'stejně to nemá cenu'.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama