graf nezávislosti

6. ledna 2017 v 21:18 | Keeble |  věty
všechen svůj volný čas trávím v přírodě, dokud nezmrznu. jako bych svojí bolest mohla utopit v závějích sněhu, jako bych ji mohla zmrazit. chodím po lesích a hledám něco, co tam najít nemůžu. svým způsobem hledám tebe, a svým způsobem hledám sebe. byl jsi pro mě vším, a já teď nevím, co dělat s tou prázdnotou. mám tolik volnýho času, nemám důvod mít u sebe mobil, nemám náladu se s kýmkoliv bavit a s tebou se bavit nemůžu. nejradši jsem sama a pryč od lidí. dneska jsem mrzla venku celý odpoledne, bylo -8°C. chodila jsem na místa, kde jsme byli spolu, kam jsme chodívali. na naše místa. a stála jsem tam, přesně jako tenkrát, ale pak jsem zvedla oči a před sebou viděla jen poletující vločky. jako ty hloupý záběry z filmů-před a po. stála jsem u každý lavičky kde jsme kdy seděli a viděla tam tebe a sebe. na všem ale ležela vrstva sněhu, už dávno nebylo léto. už dávno není léto. přijdu si trochu ztracená. v některých momentech mi to naplno dojde, a to mě to srazí na kolena a vyrazí dech. a někdy mám pocit, jako by se nic nestalo. tak moc jsem tě začlenila do svýho života, že i teď mám pocit, že jsi pořád se mnou. napadne mě něco co ti chci říct, intuitivně se otočím doprava a nebo zvednu telefon a chci ti to říct, a pak se zarazím...můžu smazat zprávy, kontakty, fotky. ale nemůžu smazat vzpomínky a city. tak to je. a tys to věděl.

lidé odcházejí, když je potřebujeme nejvíc. tak to bylo, a tak to je.

Keeble
 


Komentáře

1 modni-hity1 modni-hity1 | E-mail | Web | 6. ledna 2017 v 21:25 | Reagovat

Nadherne fotky
pozyvam ta do sutaze na mojom blogu

2 Paralela Paralela | E-mail | 7. ledna 2017 v 2:48 | Reagovat

Já myslím, že tohle je ta chyba, když je nám člověk vším. Nikdy to nesmí být člověk. Musí to být asi to něco okolo. Musím si to opakovat. Protože ...no je to asi blbost. Je mi to líto. Půjčila bych ti půlku kapesníčku. Na slzičky.
Ten nadpis. Skvělý.

Vlastně nevím, co je to za lekce, co nám život dává. Zkušenost říká, že je potřebujeme. Asi si tvoje karma myslí, že potřebuješ ještě někoho jiného, i když tohle by taky šlo. Kdyby chtěl....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama