Večerní hlášení

2. února 2015 v 20:16 | Keeble
Jak to tak vypadá, stačila chvíle po mém ,,návratu" a už se zmůžu jen to, abych jednou týdně přidala nějakou tu básničku. Pořád se sama před sebou obhajuju, že je to tím, že nemám moc času být na počátači a hlavně na to poslední dobou nemám ani náladu. Ta svítivá obrazovka mě zrovna neláká a mnohem raději si zalezu k topení a píšu si něco na papír. Zabere pak přibližně 5 minut to sem napsat a počítač se může zase vypnout. Ale nepřijde mi to jako úplně správný přístup. Když se mi nelíbí ty nuly v emailu, který mi přichází do složky mnou pojmenované Report Toplist, tak tenhle přístup je tedy asi opravdu nezmění. Nemůžu tvrdit, že to člověka nedemotivuje, ale můžu si za to čistě sama.


Ještě nedávno tady byla taky spousta fotek. Kam se poděly? Nikam, to jen Keeble od té doby, co vstoupila do budovy školy, udělala asi jen dvě fotky-jízdního řádu. A co s tím hodlá udělat? Nic. Dělá, že si nikdo ničeho nevšiml, a těm, koho zde zajímaly fotky, podstrčí básničky. Gratuluju si. Jo, to je další věc, co bych chtěla změnit. Ale je také nutno podotknout, že nastejno se začátkem školy nám do rodiny přibyl jeden velmi neposedný a vyčerpávající čtyřnohý člen a ten mě bohužel okrádá o nějaký ten čas-já mu to ale nemám za zlé, i když raději bych s ním trávila čas jinak než vytíráním loužiček(ne, neumí ani aport, ale ,,nech*** tady ty i****e" umí moc dobře...)

A co jsem vlastně chtěla v tomhle článku říct? Že možná bylo lepší, když tu bylo ticho. Takže bych se chtěla blogu zase začít věnovat trochu víc (ale přehánět to zase nebudu, to se vážně nemusíte bát)a pokud se k tomu dokopu, tak by bylo alespoň pro mě vážně potěšující, kdybych sem tam něco vyfotila. Možná i nějakou tu barevnou patlinici na papíře?

A to je asi tak všechno. Konec hlášení a přeji vám hezký večer.

Keeble
 


Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 3. února 2015 v 18:08 | Reagovat

Když bude přibývat, na mě se můžeš s návštěvou spolehnout. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama