Arie ve stylu cvakajících zubů

13. srpna 2014 v 21:13 | Keeble
Zdravím! Po nekonečně dlouhé době se zas hlásím :D. Celé prázdniny jsem někde lítala, naštěstí dobrovolně, takže jsem si odpočala. Ale uteklé dna dny a ještě čtyři následují mě asi srovnají se zemí.

Od úterý do neděle mám taneční soustředění. A pořád nedokážu pochopit, že je to zařízené tak de*ilně, že máme jen 3 jedenapůlhodinové lekce a přitom jsme tam od desíti do šesti večer. Dají nám po prvním tréninku tři a půl hodiny času v nějakém zapadákově(s prominutím), když leje jak z konve, my klepeme kosu a topení v prastarých zašlých šatnách nefunguje a čekají, že z toho budeme nadšením skákat ke stropu. Tak to pardon, ale já z toho skáču metr dvacet spíš zlostí. První 3 dny máme dvě lektorky, jenž se střídají po trénincích, a to jednu na klasický balet a jednu na modernu. Následující polovinu týdne to budou stejné druhy tance, ale jiní lektoři. A můžu svědomitě prohlásit že obě lektorky bych vzala válečkem po hlavě stejným dílem a jak ráda. Pokud se nás totiž snaží zmrzačit, zlámat nám nohy a ruce nebo nás rovnou definitivně zabít, tak jsou na dobré cestě. Blahopřeji dámy :D.

Pokud se tedy zítra vrátím v méně zničené náladě(haha, bude to ještě horší), tak přispěji nějakým delším a smysluplnějším článkem :).

Loučí se Keeble!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama