Plug dj

22. července 2014 v 18:13 | Keeble
Zdravím! Při své snížené aktivitě jsem se rozhodla vám sdělit své čerstvé zážitky(kecá, jen jeden!)(Podvědomí! Teď se tu nepleť!)(Pffblééé!)

Před 3 dny jsem si vytvořila účet na Plug dj. Je to, zatím pouze, internetová služba, jenž slouží zjednodušeně řečeno k pouštění písniček. Vytvoříte si své seznamy skladeb, které můžete neustále upravovat. Poté si vyberete komunitu-můžete i vytvořit svojí(místnost s určitými lidmi, kteří samovolně přichází a odchází, stejně tak jako vy), kde se pak přihlásíte do fronty, a až na vás přijde řada, pustíte některou ze svých písniček. Jakožto DJ tu můžete sbírat fanoušky(to zní divně, sbírat fanoušky :D) a body. Podle počtu bodů si můžete zvolit jak budete vypadat, čím víc bodů budete mít, tím lepší avatary si budete moci vybrat. Body získáte, když dáte při sklatbě někoho jiného Woot!(tanec, sklatba se vám líbí) nebo Meh(chcete, aby byla sklatba přeskočena) nebo když dají ostatní při vaší sklatbě Woot!.

Plug dj se mi vcelku líbí, ale jedna věc, kterou ale ovlivním jen já, mi vadí-pořád jsem nenašla komunitu, kde by se pouštěl styl hudby, který mi vyhovuje, nebo kde nejsou lidé, jenž mi opravdu vadí. Takže, abych to tak řekla, pořád hledám to správné místo(také jsem se pokoušela zjistit, jestli je komunita, kde by se poštěly pouze písničky Linkin Park. Bylo jich hodně, ale pouze v jedné z nich někdo byl-jeden člověk, a to ještě ke všemu jen na pár minut. Takže jsem tuto svojí snahu pokořeně vzdala).

Pokud jste na Plug dj, máte tam nějakou oblíbenou komunitu? Jakou?

Loučí se Keeble!(Na Plug dj DJ_Keeble)
 


Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 26. července 2014 v 8:36 | Reagovat

Já bych tam pouštěl jen Šostakoviče a podobné, to by asi nikdo neposlouchla. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama