Babi, co je to dopis?

14. července 2014 v 21:42 | Keeble
Zdravím! Věřte mi, že se nezdá jen vám, že internetové jsem se propadla do hlubin podzemských. Už z předchozího článku asi dokážete vyčíst, že mám programu opravdu hodně, a vůbec jen to, že jsem dohromady v červnu a v červenci napsala 4 články, což je jedna osmina mé průměrné dvouměsíční tvorby, svědčí o tom, že jsem v jednom kole. Ale nezapomínám na vás pár věrných čtenářů co tu jste i když já ne a rozhodla jsem vás poctím svou návštěvou :D :D. V sobotu jsem se vrátila za Španělska, takže až se mi tu kopu fotek podaří zmenšit(nechtějte být na mém místě, příště abych si radši foťák nechala doma-je jich vážně přepříliš moc :D), tak se jich dočkáte. Každopádně dnes to bude ještě z jinačího soudku, protože jsem našla skupinku přibližně květnových fotek, která byla zašantročená v zaprášených koutech galerie(myslím té blogové). Takže tady jsou :D.
A ještě tři, nazvěmě je zvláštní, obrázky, jenž jsem pár týdnů zpátky v zajímavém rozpoložení vytvořila. Kombinace myšlenky, kterou v mysli opravdu chovám, s obrázky, které jsem nahrubo vytvořila poslepu.
Omluvte ten čouhající stůl vlevo dole(já vím, kdybych na to neupozornila, někdo si toho možná ani nevšimne) :D.

Svou dvouměsíční neaktivitu napravím v období pěti dnů 12.-17. srpna, kdy budu mít ze skvělých důvodů volná odpoledne, takže vám nakonec budu ještě lézt ušima :D.

Loučí se Keeble!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama