Všetečné podvědomí

22. června 2014 v 19:37 | Keeble
Hlas v mé hlavě není nikterak ušlechtilý ani inteligentní. Je akorát tak zvídavý jako malé dítě a nespokojený se mnou stále a stále. Je to ten hlásek, co se svámi stále háda a vy, když nemáte co dělat, si s ním povídáte jako s dlouholetým přítelem, protože ten hlásek o vás ví všechno a není nic, co byste před ním ukryli. Rýpe a rýpe, nenechá mě být. Ale je to můj hlásek, a tak s ním mám náležité strpení, mající své hranice.

Už jsem zjistila, že se svým hláskem v hlavě, říkejmu mu třeba rozum, nebo podvědomí, umím komunikovat jen psaným slovem. Myšlenky jsou pořád jen myšlenky a do nich se mi to podvědomí nevloudí tak, abych o něm věděla. Ale když napíšu větu mému podvědomí směřovanou, jako by sama od sebe odněkud vyskočila kousavá odpověď či reakce. Již jednou se svým podvědomím veřejně komunikovala a vážně to nebylo nic milého.

To by záměr!

Ach ano, mé podvědomí. Vůbec si nerozumíme...

Ale rozumíme, jen si to nechceš přiznat.

...a přesto se ho už nikdy nezbavím.

A to mě na tom baví ze všeho nejvíc. Krom toho, jsem-li rozum, což mi vždycky odepřeš, tak bys beze mě byla naprosto nahraná. Nakonec bys za mě měla být vděčná.

Vděčná za tohle. Děkuji pěkně ale ne. Ale budiž, nazvu ten hlásek rozumem a pak budu muset přiznat, že část toho kousavého hlásku se projevuje i ve mě(To bych prosil!) a tak se občas divím, jak můžu být takový...retard? Nenapadá mě lepší slovo. Ale i přesto je super si s mým rozumem občas pokecat.

Tak co, hodíme řeč?

Zapoměň!
 


Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 26. června 2014 v 12:27 | Reagovat

Máš super hlásek, lepší mít nemůžeš. 8-)
Piš piš, ať je z tebe myš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama