Cyklista?

24. května 2014 v 20:30 | Keeble
Zdravím! Po milionu miliard let jsem zas sedla na kolo a světe div se-nespadla jsem! Kdybychom se samozřejmě v červu se třídou nechystali na pětidenní kolový pobyd na Lipně, ani by mě nehlo abych na tu dvoukolou vražednou věc sedla. Možná, že mám ráda, že se na kole všude dostanu rychleji, ale lidé, prosímvás, nezneužívejme toho-proč jezdit 30 kilometrů? Nejsme sebevrazi. No každopádně moje první jízda v tomto roce přeci jenom nebyla moc světoborná. Chvíli po tom, co jsem nejistě odkličkovala od bezpečného místa pro mé kolo-garáže(mnohem bezpečnějšího místa než na silnici pod mou kontrolou-ještě než jsem nasedla se zřítilo jak kus ledu), se spustil překrásný liják a já jsem byla vážně "hrozně" nadšená, že budu promoklá na kost a voda ze mě bude crčet jak z vodníka. Přeháňka naštěstí za chvíli přešla a já(samozřejmě neskutečně zapálená pro věc-měla bych začít být méně ironická) se mohla vydat dál i když bych raději dřepěla v tom lese. Nakonec jsem celou jízdu uzavřela zoufalou myšlenku, že nevyjedu-li ten malý kopec před dlouho očekávaným cílem cesty, pak už mě na pětidenním mučení už nic nezachrání. Kopec jsem vyjela, ale nahoře jsem supěla jak parní lokomotiva. Rozhodla jsem si z toho projistotu nevyvozovat žádný závěř.

Ale jinak bylo dnes hezky, sluníčko svítilo, komáři ještě neštípali, zahrada byla rozrytá...zkrátka krásný den. Jistě bych si ten den užila více kdybych nesnídala oběd, ale každý máme své oblíbené činnosti, že?

A co vy, už jste vytáhli kolo? A byli jste úpěsnější než já? :D

Keeble
 


Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 25. května 2014 v 17:20 | Reagovat

Bylo hezky, ale včera bylo ještě líp, mám rád, když se přežene bouřka do dusna. Pak se vše pročistí a začneš dýchat, jako by ses zrovna narodila. :)

2 Roman Částka Roman Částka | E-mail | Web | 25. května 2014 v 17:30 | Reagovat

Já si pořád říkám, zítra vytáhnu kolo...a takhle už pěkně dlouho. Problém je v tom, že není nikdo, kdo by si vyjel se mnou:-) Nehceš se přidat? :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama