Co mi hlava nebere

29. dubna 2014 v 20:27 | Keeble
Zdravím! Určitě už jste slyšeli o Tom. O Linkin Park ve Wroclawi. O pátém červnu. Někteří už mají lístky. A já? Já si ukopávám palce a vyřvávám hlasivky, protože já nejspíš pátého června v žádné Wroclawi nebudu, já budu v České Republice a budu nádávat těm faktorům, co mě tu budou držet, daleko od místa, kam bych tryskovou rychlostí s desetidenním předstihem hned vyrazila. A i přes svou neskutečnou naštvanost jsem zjistila, že si stále naplno neuvědomuji, že tam vážně nepojedu, že Linkin Park vážně ve Wroclawi neuslyším a pokud ano, tak ne pátého června. Pořád mi v hlavě cinká malá, umírající myšlenka, že to třeba nějak půjde, že se tam třeba dostanu. Můj mozek je jindy celkem poddajný. Když musí, pochopí jisté okolnosti. Ale teď jako by se zařekl, že už se se mnou naotravoval dost, že má stávku. Možná je to dobře, apoň mi na nohách zbydou ještě nějaké neokopané prsty. Kdybyste mě viděli, jak jsem naštvaná, jak nadávám, věřte, že byste mě poslali do psychistrické léčebny. Já sebe také.
Keeble si přijde jak zahrabaná hluboko, hlubokánsko v kýblu(aspoň k něčemu je synonymum mé přezdívky užitečné. K špatným přirovnáním)

Loučí se, Keeble!(vykřičník je dnes asi už jen tradicí, protože ve svém rozloučení nevidím žádnou energii či zvýraznění, spíše jen posledních pár slov před tím, než budu opakovat stálý postup vybíjení negativní enegrie s výsledkem horším či stejným, a až zítra vstanu do líného mlžného rána a podívám se z okna, vzpomenu si, co že je za den, a vzpomenu si, co že mi drásá nervy-a milion dalších výrazů. A až se sama sobě budu snažit namluvit, že mě tato okolnost a situace a pozice v oné situaci nijak nevyvádí z míry, začnu den stejně jako jindy a přitom budu vědět, že nikdy sama sobě nebudu umět lhát a že nikdy neuvěřím tomu, co jsem vyprodukovala z tomto rozporuplném rozpoložení)
 


Komentáře

1 necroparanoia necroparanoia | E-mail | Web | 29. dubna 2014 v 20:57 | Reagovat

A já tam taky nebudu :D

2 Inna Inna | Web | 30. dubna 2014 v 20:05 | Reagovat

O.o a když je tak zbožňuješ, jaktože tam nepojedeš?
To by byla velká škoda tam nejet, jesliže je má tak v oblibě. :)
Zkus pro to udělat, co můžeš, aby ses na ně dostala. Věřím, že atmosféra na jejich koncertě musí být jednoduše "wow".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama