Za cílem revoluce

17. března 2014 v 20:47 | Keeble
Dobré ráno, dobré poledne, dobrý večer, ahoj všem! Pomalu, ale jistě začínám chápat cíle a zásady revoluce a zárověň stejně pomalu a jistě se chystám zapojit. Nikdy jsem nebyla tím, kdo na sebe schválně upoutával pozornost, ale dle mého názoru je třeba se zapojit a jít do toho, protože čím víc lidí se zapojí, tím větší efekt revoluce vyvolá.

Netvrdím, že bych se hned poustěla do psaní e-mailů Standovi a podobných úkonů. Omezím se pouze na to, že budu zvěřejňovat články na svém blogu a snažit se přesvědčit co nejvíce lidí o tom, že AK už není elita a bychom se měli pokud udělat z něj to, co byl. Krom toho se zapojím do "zběsilého komentování", shrnutě řečeno, okomentovat dobré články členů nejen pár slovy, nýbrž napsat smysluplný, užitečný komentář a články špatné ohodnotit rozumnou, slušnou kritikou a třeba i poradit. Zatím jsem zažádala o připojení se k Facebookové skupině, nejdříve mě nepadlo, zda se tím "neprozradím"-neřeknu své pravé jméno, o pár vteřin později jsem pochopila, že nikde nikomu nemusím psát, za jakou přezdívkou se ukrývám.

I přesto, že jsem nezažila první revoluci, dokážu si živě představit, kolik práce dalo dosáhnout svých cílů. O to živěji si pak dokážu představit, jakým zklamáním bylo, když byla Lotty Biondi nenápadně přijata zpět. Pokusím se tedy bojovat za AK stejně zapáleně, jako ti, kdo se úspěšně účastnili revoluce první. Info o cílích a psotředcích revoluce se dozvíte na blogu Bereniky.
Obrázky vás odkážou na jeden z článků k revoluci.


Naviděnou, naslyšenou, načtenou, loučí se Keeble!
 


Komentáře

1 Chilaili Chilaili | Web | 18. března 2014 v 17:58 | Reagovat

Neslyšela jsem o první ani o druhé. Ale doufám, že vám to vyjde. Držím palce v úsilí. Revoluci zdar! :)

2 Leslie739 Leslie739 | E-mail | Web | 19. března 2014 v 21:49 | Reagovat

Je fajn, když se zapojují další a další blogeři, asi to už taky budu muset brzo napravit. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama