Nejen v prosinci v Pštrosinci prosí nás pštrosi

5. února 2014 v 20:49 | Keeble
Dobré ráno, dobré poledne, dobrý večer, ahoj všem! Rozohodla jsem se, že přispěji lidu s pár novými pranostikami, protože mě přijde, že jich několik chybí. Ono to bude proto, že se týkají počasí a ty mé s počasím němají vůbec, ale vůbec nic společného, ale já doufám, že mě to odpustíte.

Určitě by se slušelo, aby se nelichotivá pranostika připsala 1.září. Možná se není nelichotivá, ale je upřímná. První září všechno maří. Tak jen doufám, že se mi ten rým za chvíli nevytratí :D.

Protože minulé Vánoce všichni hrozně nadělali s 12.12., koncem světa, určitě by se také mělo něco vymyslet. Něco jako Dvanáctého dne posledního měsíce vybuchnou domy, lampy i ulice. No, akorát že nevím, jaký konec nám to vlastně plánovali.

Chtělo by to vymyslet něco na 30.června, ale nějak mě nic nenapadá. To by bylo, aby nebyla pranostika na konec školy :D. Červen poslední, po roce se rozední. A dokonce i to počasi se tam vešlo :D.

Nápady mě víří hlavou a jeden nesmyslnější než druhý. No uznejte, že Vždycky v sobotu promoknem až na botu nebo Úterní ráno budíkem povoláno jsou opravdu...nezvyklé...nápady. Pondělní celý den strávíme obědem. To je pak docela těžké, najít tam nějaký smysl :D. Březen, na notebok vlezem, duben, připojení budem.

Nejen v prosinci v Pštrosinci prosí nás pštrosi.

Tak naviděnou, naslyšenou, načtenou, loučí se Keeble!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama