Můj osud je zpečetěn

2. února 2014 v 20:58 | Keeble
Dobré ráno, dobré poledne, dobrý večer, ahoj všem! S časem jsem na tom teď bídně. Když už se konečně dohrabu na počítač, polovinu času strávím vymýšlením tématu na článek a druhou polovinu s malými přestávakami něco smolím. A k tomu hraji Sfgame, což je hra časově podstatně nenáročná, ale dá se u ní značnou chvíli posedět. A tudíž jsem se rozhodla das jednou napsat článek o hře, protože Minecraft se mi zasekl na stavění skladu, od té doby jsem se ani nestihla přihlásit. Ne že bych pořád někde byla, ale když už se konečně odtrohnu od knížky, tak je tak 8 hodin večer a když už se rozhodnu odejít, všechny filmy jsou stejně v půli děje :D.

Takže Sfgame. Řekněme jen Sf. Pro ty, co tu hru neznají, by bylo třeba objasnit, co se v ní vlastně dělá. Při zakládání postavy si můžete vybrat třídu-kouzelník, válečník nebo průzkumník. Já vždycky hraji zas kouzelníky protože, jak já pravím-kouzelníci jsou nejlepší!-i když pravdou je, že se nechci učit, jaké věci jsou na tu postavu dobré a jaké ne, a hlavně co si dobírat nejvíc. Echm, to jsem to tedy objasnila. Zkušenosti a také peníze získáváte v hospodě, tím že budete na cestách. Podle toho jak dlouhou cestu si zvolíte, tak dlouho čekáte a zárověň po tu dobu nemůžete bojovat v aréně, mít hlídku ani bojovat v podzemí. Boj v aréně/podzemí je zkrátka boj a hlídka je něco podobného jako hospoda, akorát získáte jen peníze a nejkratší časový úsek je hodina, přidává se po hodinách až do 10 hod.. Zbroj si kupujete ve zbrojírně, prsteny, náhrdelníky atd. co vám přidávájí sílu/obratnost apod. v čaroobchodě. Tak snad nějak okrajově :D. Postavu si můžete založit na stránce sfgame.cz, kde zároveň hrajete.

Momentálně jsem level 19. V tuto chvíli nevím, jestli zvolit taktiku hodně inteligence, tudíž hodně ubírání, nebo hodně životů, takže déle vydržím. Zatím mám oboje tak vyrovnaně a celkem mě znepokojuje, že vidím spoustu 20-levelů nebo 19-levelů co mají životů třeba 23 tisíc, takže i se sebelepší inteligencí jsem se svými devíti tisíci byla chcípáček :D. Štěstí na kritický zásah mám 24%, tak nevím, jestli se radovat nebo ne. Obratnost mám ještě dobrou, ale když narazím na válečníka, jsem naprosto v pytli. Mám obranu 45 :D. Každopádně zatím jsem celkem spokojená, jen něco vyvést s těmi životy, ale on toho člověk moc nezmůže, když už jedno přidání stojí 7 zlaťáků. To pak ani z 200 zl. moc nezbyde :P. Každopádně jedna věc mě neskutečně vytáčí. V podzemí jsem se zasekla na 6-té úrovni(Smrtka) a ne a ne se dostat dál. Ona mě zabije na 3 rány a po mých 3 ranách přijde v trochou štěstí o třetinu životů. Jsem v cechu a vážně bych potřebovala objasnit, co k čemu(kupříkladu instruktor, já pořád nevím, k čemu je to dobré) slouží a proč se vlastně vyplatí v cechu být. Jméno mám sice podobné jako tady, na blogu, ale ne úplně stejné(tedy, něco je v tom jméně navíc no...) a já doufám, že na něj nikdo nepřijde, protože jestli si to čte nějaký level 40, můj osud je zpečetěný :D.

Tak naviděnou, naslyšenou, načtenou, loučí se Keeble! :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama