Hit Ask.fm-Zeptej se mě, co jsem měl(a) k obědu!

11. února 2014 v 20:56 | Keeble
Dobré ráno, dobré poledne, dobrý večer, ahoj všem! Stejně jako je světoznámým hitem Facebook, který dnes mají snad všichni, ať na nad 13 let nebo ne, začíná se prodírat na internet nový hit. Ask.fm. Všichni ho chtějí mít, všichni chtějí být dotazovaní. Zvláštní, že když jsou vyvolaní odpovídat k tabuli, už se jim tak nechce. Když se člověk na onen Facebook přihlásí, aby si přečetl jak já říkám denní poštu(je jak denní noviny, pořád od těch pár, dvou nebo tří, stejných lidí, kteří jsou chtě nechtě příbuzní nepříbuzní na druhém konci republiky :D) a zase si šel po svých, všude na něj bafají statusy "Zeptej se mě!! :3" a dole odkaz. Později jsou texty u odkazů stále zoufalejší "Tak už se ptej!! Nůůůdááá! -_-" a z jejich autorů vyzařuje naprosté znudění. Sedí u počítače a čekají na otázku jako pes na klacík. Otázka přijde, klacík odletí, otázka je bleskurychle zodpovězena, pes tryskem přinese klacík zpět. A pak zas jen čekání. Vážně nechápu, co na tom lidí baví. Potřebují snad pořád nad něčím přemýšlet aby nezapoměli, k čemu slouží mozek? Nebo už jsou tak zoufalí, že nedokážou najít jinou zábavu než sedění u počítače? Popravdě, co já bych za ten jejich pronuděný čas dala :D. Mám pocit, že mám chvíle klidu jen po osmé hodině večerní. Sice je pravdou, že polovinu odpoledne strávím věcmi, co mě baví(myslím tím např. hodiny hry na hudební nástroj a podobné "mimoškolní aktivity", mimochodem, kdyby to někdo vědět chtěl, nehraji, ale zpívám), ale i to člověka vyčerpá a když se natáhnu na postel a čtu si knížku, je to prostě perfektní! :D Ale dobře, berme, že je to baví. Ale ona polovina těch otázek otázky nejsou! Když už se nějaká najde, jedná se o "Cos dneska odpoledne dělala? :))))))))(a mimochodem, představte si tvář s osmi pusami. Celkem komické! :D) nebo "Co teďka dělááš? :* :3". To už ani na to oživení funkce mozku nestačí. No a valná většina tvoří dlouhý rozhovou buď o ničem a o všem, zkrátka veliké kamarádky co si pořád musí povídat, nejlépe tak, aby si ty "cool" věci pak mohli přečíst ostatní, a nebo konflikty, které končí slovy "Na*er si, mě to nejmá! Nezajmáš mě! Nech mě bejt!" i když tvůrcem konfliktu byl pisatel citované věty :D. Možná, že někde v jiných galaxiiích nebo jiných vesmírech se na Ask.fm najdou normální lidé s normálními otázkami, které člověla donutí k zamyšlení a nějaký ten smysl mají, ale zatím zůstanu na své rodné Zemi.

Naviděnou, naslyšenou, načtenou, loučí se Keeble!

P.s. Chtěla bych vidět jedinou osobu, co by dokázala věrohodně napodobit Intertetové smajlíky(:))), :3, -_-, O.o atd.)
 


Komentáře

1 Albertfat Albertfat | E-mail | Web | 5. června 2018 v 1:29 | Reagovat

The prostate related is the central part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most kinds of prostate infection. It is due to bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections from the rest with the body. A patient may feel testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to take care of the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to establish what causes these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some in the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies claim that several ejaculations weekly will assist you to prevent prostate cancer.

3. Eat pork without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to consider to make certain a normal prostate is usually to go for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to go for prostate examination at least once annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama