První dojmy blátivé louže

4. ledna 2014 v 12:07 | Keeble
Dobré ráno, dobré poledne, dobrý večer, ahoj všem! Zdraví vás Keeble([kíbl]), vítejte v pštrosinci! Možná, že mě znáte z blogu always-is-hope.blog.cz, i když jak byste mohli, když jsem se tam jmenovala jinak. No, to je jedno. V průběhu následujících dní tady budu důkladně měnit design a zároveň plánuji i jedny z prvních článků. Jen mi celkem kříží plány hory, na které se odjíždí zítra. Ale jsem 3. náhradník a mám pocit, že se na mě stejně řada nedostane. Každopádně možná zítra na 5 dní zmizím. A teď něco ke mě a tomuto blogu. Pštrosinec. Uvažuji, zda při tom všechny napadne pštros. Jeden nejmenovaný člověk mi sdělil, že mu to připomíná prosinec, což jsem neměla v plánu, ale často se mi děje, že věci nejdou podle plánu a už jsem si zvykla. Takže pštrosinec je podle pštrosů. Proč pštrosi, to je dlouhá historie, možná jindy. A něco málo k mému jméno. Keeble. Málokoho by napadlo, že původně to byla Škeble. Ale ano, byla. Totiž, usoudila jsem, že není užitečné mít na internetu jméno se š, písmena s háčky jsou taková problematická. Tak z toho byla Skeble. Potom Skeeble([skíbl]). No, a pak Keeble. Celkem prosté.

A co že tady na blogu bude? Plánuji 4 kategorie(rubriky). Moje psaní, či spíše škrábání. To znamená moje příběhy a básničky. Potom moje fotky, protože kde můžu, tam něco "vyblejsknu". Třetí klategorií bude moje dumání a bloumání a plácání nesmyslů z mých chaotických dnů. A poslení kategorií, kterou považuji spíše za takový vtip, než že bych jí myslela vážně, budou sem tam mé screenshoty ze hry Minecraft a nějaké ty mé plány a stížnosti. Ale hlavně si prosím vás nemyslete, že jsem nějaký dobrý hráč. Hraju dobře asi jako opice a nebýt mého bratrance, doteď bydlím v jeskyni bez postele, a i tak můj dům vypadá jak prosklená krabice, ovce mi utíkají z ohrady a ve skladu mi vybuchují creepeři. Takže toť krátké obeznámení s mými plány.

Dnes večer by tu mohl přibýt druhý článek, a prosím, neděste se, když můj design bude vypadat jak louže bláta. Teprve budu začínat tvořit a zdaleka to nebude hotové(možná ani nepoznáte, kdy už to hotové je, protože to pořád bude vypadat jako ta louže, vážně nevím, ale moje představa je hezká. Tudíž to dopadne 10x hůř). Taky budu upravovat nějaké ty informace v profilu a já nevím co všechno se dá upravit. Doufám, že první dojem, co ze mě máte, není ona pověstná blátivá louže! :D

Tak naviděnou, naslyšenou, načtenou, loučí se Keeble!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama