Pane Novák, co jste?

15. ledna 2014 v 20:32 | Keeble
Na úvod do pokračování 10 nejlepších fobíí bych chtěla uvést vtip, který se bude vztahovat k 11. fobii. V tomto článku by jich mělo být cca zbylých 10 a jako předtím podle abecedního pořádku.

Přijde doktor v blázinci za pacienten a povídá mu "Pane Novák, co jste?" a pak Novák povídá "Prosím, já jsem žížala". Doktor si pomyslí, že přijde zas zítra. Přijde tedy a ptá se "Pane Novák, co jste?" "Prosím, já jsem žížala" odvětí zas pan Novák. Doktor přijde třetí den a ptá se "Pane Novák, co jste?". Pan Novák se usměje a povídá "Já jsem pan Novák". Doktor se zaraduje a povídá "Skvěle, tak si zabalte kufry a může jít, jste zdráv!". Úsměv na tváří pana Nováka povadne a odvětí "Když to nejde. Na zahradě je kos."

Pro ty, co nečetli článek s porvotními deseti fobiemi opakuji, že existenci všech fobií nemám ověřenou a spousta z nich doopravy není.


11)Jedenáctou fobií je zoofobie, která by dle mého mínění opravdu existovat měla, ale některé její poddruhy už ve budí podezření. Alektorofobie je strach se slepic(nebo také po mé drobné úpravě z kosů) nebo například lutrafobie je strach z vyder. Vydra. Děsivé zvíře ani jako moucha, ale budiž, já se bojím ještě obyčejnějších zvířat.

12)Akustofobie je za normálních okolností strach z hluku, ale na mém podivném seznamu z wikipedie je to strach z mraků, což by muselo být krajně nepříjemné. Možná nedívat se nad sebe, jinak nevím.

13)Anatidaefobie je opravdu, ale opravdu podivná vymyšlená fobie znamenající strach z toho, že na vás někde, nějak kouká kachna. A tato fobie u mě zatím na plné čáře vítězí!

14)Strach ze zničení se nazývá atefobie a mě se neskutečně líbí to slovní spojení "zničení člověka", tak asi proto se umístila v seznamu.

15)Bendofobie je celkem snadno odůvoditelný strach z práce ve fastfoodu a já musím přiznat, že práce ve fastfoodu mě doopravdy děsí.

16)Botanofobie, znamenající strach za sazenic či rostlin, je téže na jednom z prvních míst(na ten abecední pořádek proto neberte ohledy)

17)Pokud je dextrofobie strach z věcí napravo, pak mám strach ze seznamu fobíí.

18)Geomelofobie je strach z brambor a pokud se jedná o brambory ze školní jídelny, hlásím se k této fobii přímo nadšeně.

19)Strach z čísel se nazývá numerofobie a i když mám metematiku ráda(prosím, hlavně mě neukamenujte), někdy mě ty nesmyslné shluky čísel děsí, obzvláště když si s nimi nevím rady a když to pomalu ani nejdou čísla, popř. když tam někdo "přičmárá" písmena, která tak přeci nemají co dělat! Kéž by vážně neměly.

20)Jako předposlední fobie syngenezofobie což je strach z rodinných příslušníků. Ani nějak nevím, proč mě tak zaujala. No, možná už vím.

21)A poslední fobií není nic jiného než zytofobie, strach z piva! Kolikrát se člověk podívá kolem sebe a říká si-vtipné!

Tak naviděnou, naslyšenou, načtenou, loučí se Keeble!
 


Komentáře

1 Arwen Arwen | Web | 17. ledna 2014 v 22:43 | Reagovat

Páni...Kolik je vlastně na světě fobií?? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama